Fuarlar
Posted in

Petroleum (2011)

Posted in

Petroleum 2011 Fuarı

Enerji Bakanı Taner YILDIZ ve EPDK Başkanı Hasan KÖKTAŞ’ ın açılışını yaptığı NANO BORX standı kapanışta da ilgi odağı idi. Yeteneksizsiniz Türkiye birincileri Uğur ve Bilal’in gösterileri katılımcılar ve ziyaretçileri büyüledi.

Avrupa ve Asya’nın enerji alanındaki en büyük buluşma noktası Petroleum Istanbul 2011 Fuarı 7 – 10 Nisan 2011 tarihleri arasında gerçekleşti.

Türkiye enerji sektörünün önde gelen yayın organları Enerji Petrol Gaz ve Gas & Power Gazeteleri’nin iştiraki Enerji Fuarcılık ile birlikte dünyanın en büyük fuar organizatörleri Deutsche Messe AG ve Messe Frankfurt tarafından ortaklaşa düzenlenmekte olan Petroleum İstanbul Fuarları bu yıl 10. kez ziyaretçilerle buluştu.

7. HALL A 180 numarada standı bulunan Nano BorX ilgi odağı oldu.Enerji Bakanı Taner YILDIZ ve EPDK Başkanı Hasan KÖKTAŞ’ ın açılışını yaptığı NANO BORX standı kapanışta da ilgi odağı idi. Yetenek Sizsiniz Türkiye birincileri Uğur ve Bilal’in gösterileri katılımcılar ve ziyaretçileri büyüledi. Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Bosna Hersek, Azerbaycan, Arnavutluk, Bulgaristan, Yunanistan Filistin, Tunus, Fas, Cezayir başta olmak üzere 35 ülkeden ve Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan Nano BorX standı yeni nesil borlu yağları ile 7.Hall’in yıldızıydı.

ENERJİ BAKANI TANER YILDIZ VE EPDK BAŞKANI HASAN KÖKTAŞ NANO BORX STANDININ AÇILIŞINDA.

ENERJİ BAKANI TANER YILDIZ VE EPDK BAŞKANI HASAN KÖKTAŞ NANOBORX STANDININ AÇILIŞINI YAPTI. BAKAN YILDIZ, NANOBORX BİR YILDIZ GİBİ DOĞDU BAŞARILI ÇALIŞMALARINI İLGİ İLE TAKİP EDİYORUM DEDİ.

Piyasaya çıktığından beri yılın hemen her haftasın yoğun ve tempolu program ve organizasyonlara katılan NANO BORX Petroleum 2011 Fuarında da en etkin stantlardan birisi oldu. 10. kez İstanbul’da kapılarını ziyaretçilerine açan Petroleum Fuarına yerli yabancı katılımcılar müşterileri ve bayileri ile buluştu. Fuarın açılışı için İstanbula gelen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner YILDIZ ve EPDK başkanı Hasan KÖKTAŞ genel açılışın ardından beraberindeki, heyet ve basın mensupları ile NANO BORX standına geldi. Yönetim kurulu başkanı Atila TANSEL ve Baskan vekili Mehmet DENİZ’den bilgi alan bakan YILDIZ enerji alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ettiklerini bu nevi bor madeni ve yerli hammaddeye dayalı teknolojik üretimlerin destekçisi olduklarını ifade etti. NANO BORX’i yakından tanıyan ve şirket yetkilileri ile bir süre görüşen Taner YILDIZ fuarın yıldızı siz oldunuz dedi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincileri Uğur ve Bilal’in Nano BorX Showları

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE BİRİNCİLERİ UĞUR VE BİLAL’İN NANOBORX SHOWLARI NEFES KESTİ.

Avrupa ve Asya’nın enerji alanındaki en büyük buluşma noktası Petroleum Istanbul 2010 Fuarı 7 – 10 Nisan 2011 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Türkiye enerji sektörünün önde gelen markalarının katıldığı Petroleum İstanbul Fuarları bu yıl 10. kez ziyaretçilerle buluştu.

NANOBORX DE 7.HALL A180 DEKİ STANDINDA 40 AŞKIN ÜLKEDEN YABANCI MİSAFİRLERİ İLE YURT İÇİ BAYİ VE ADAY BAYİİ TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI. FUARA RENK KATAN FİRMALARDAN OLAN NANOBORX STANDINDAKİ YETENEKSİZSİNİZ TÜRKİYE BİRİNCİLERİ UĞUR VE BİLALİN DANS SHOWU NEFES KESTİ. YERLİ YABANCI YÜZLERCE KATILIMCININ TAKİP ETTİĞİ SHOWU ULUSAL VE YABANCI TV KAMERALARIDA NANOBORX STANDINDAN TÜM DÜNYAYA GÖSTERDİ.

Fırsatlar Ülkesi Türkiye

Dünyanın en önemli enerji kaynaklarına sahip bölgelerin merkezinde son derece stratejik bir konumda bulunan 70 milyonluk Türkiye, 2007 yılında gerçekleşen 30 milyon tonu aşkın yıllık petrol ürünleri tüketimi, 40’ın üzerinde akaryakıt ve madeniyağ ana dağım şirketi, 50’nin üzerinde LPG ana dağıtım şirketi ve ülke genelinde 14.000’i aşkın bayi sayısı ile her geçen gün büyüyen bir gelişme göstermektedir.

27,6 milyon ton ham petrol işleme kapasitesi ile Doğu Avrupa ve Balkanların en büyük rafinerisi olan TÜPRAŞ’ın yanı sıra , ülkemizin ve dünyanın en önde gelen yatırımcı grupları Türkiye’de başka rafineriler kurmak için sırada beklemektedirler.

Join the conversation

Bunlara da göz at!
Sepet 0
Son Baktıklarınız 0