Zamanın bir adım ötesine odaklandık! AR-GE'yi üretimin lokomotifi belirledik ve yeni teknolojiyi sizlerle buluşturuyoruz.

Hikayemiz

1992’den bu yana Nanoborx olarak hizmetinizdeyiz!

Nano teknolojiden faydalanarak yapılan geliştirmeler, ülkemizdeki bor madeniyle birleştirilerek otomotiv sektöründe eşsiz ürünleri sizlerle buluşturduk. Avrupa birliği kalite ödülleri gibi çok değerli ödüller alarak taçlandırdığımız çalışmalarımızı, pek çok üniversitede düzenlediğimiz konferans/seminer çalışmalarıyla binlerce kişiye ulaştırdık. 


1992’den bu yana        Yüzlerce Ürün       Dünya Çapında Kargo

Vizyon

Hızla değişmekte olan yeni dünya ekonomisini ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden; dinamik bir kadro, prensipler dahilinde sürekli gelişen sistemli ve müşteri odaklı bir yapı.

Daima ülkesine ve çalışanlarına katma değer üreten, kaynaklarını efektif kullanan, bilimsel veriler ışığında dünya projeksiyonunu sürekli güncelleyen toplam faydacı bir anlayış.
 

MİSYON

Teknolojinin, ülkelerin, sektörlerin ve ekonomik yapıların hızla değiştiği çağımızda; rekabetin, kalitenin, güvenin, sürdürülebilirliğin, kolay erişimin önemini, bilen bir firma..

 

Bilgi; karar verme, planlama, karşılaştırma, değerlendirme, analiz, tahmin, tanı gibi yaşamın her alanına dayanak oluşturacak eylemlerin temelini teşkil eder. Bu yapısal değere önem veren NANOBORX; genç ve dinamik bir kadroyla sektörün belirleyici aktörlerinden olmaya aday bir oluşum.

NANOBORX; teknik ve organizasyon kabiliyeti olarak B2B (firmadan-firmaya)ve B2C(firmadan- tüketiciye) ticaret modellerine göre yapılanmış, çözüm ortaklarıyla ve bayileriyle birlikte güçlü ve kalıcı bir yapının ismi.

Bunlara da göz at!
Sepet 0
Son Baktıklarınız 0