Fuarlar
Posted in

TÜRKİYE Otokros Şampiyonası (2011)

Posted in

TÜRKİYE Otokros Şampiyonası

Nano BorX Türkiye Otokros Şampiyonası 4. Ayağı ANOK muhteşemdi. Ankara Otomobil Sporları Kulübünün organize ettiği Otokros Yarışlarına birbirinden iddialı otomobiller start aldı. Gerek yarışmacı ve araç bakımından gerekse seyirci ve otomobil meraklıları tarafından ilgi ile takip edilen yarışlarda iyi sürücüler, güçlü arabalar kıyasıya rekabet etti. Güç ve performansın simgesi
“Nano BorX” çok az bir farkla ikinci oldu.
Türkiye’nin ve uluslar arası markaların sponsorluğunda, Kazan Belediyesi’nin ve Ankara Umum Otomobilciler ve Şoför Esnaf Odası’nın ev sahipliğinde yapılan organizasyonda sahnede “kalite” vardı.
Krosun anavatanı kabul edilen Ankara’da gerçekleştirilen yarışta piste Nano BorX adına Uludağ Motorlu Taşıtlardan Mertcan Uludağ çıktı. Birbirinden iddialı sürücüler arasında çok az bir farkla ikinciği alan Nano BorX ekibi güçlü iddiasını yinelemiş oldu.
Ödül töreninin ardından ANOK yarışalarında geleneksel hale gelen Cumartesi akşamı yemeği takımlar, yarışmacılar, görevliler ve basının kısacası tüm otomobil sporları camiasının bir araya gelmesiyle sonuçlandı.
9 Ekim 2011 Pazar günü ise Türkiye Otokros Şampiyonası 4. Ayağı ANOK Otokros yarışı gerçekleşti. Kesin neticelerin ilanı ile ödül töreni parkur start noktasında gerçekleşti.

Join the conversation

Bunlara da göz at!
Sepet 0
Son Baktıklarınız 0