Parke Parlaklık Koruma (500 ML)

254,99₺ 219,82 İndirim!

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz!

Pazaryeri Bağlantıları

Her zaman nanoborx.com daha avantajlı olacak, yine de diğer satış platformlarında bu ürünümüzü bulabilirsiniz

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Değerlendirme yaparak müşterilerimize yardımcı olmaya ne dersiniz?

Parke Parlaklık Koruma (500 ML) için şimdi değerlendirme zamanı
Özellikler
Marka

Borsil

Miktar

500 ML, 800 ML, 1 LT, 5 LT

Açıklama

KOLAY KULLANIM:

Zemini iyice temizleyin. Ardından ıslak bez ile BORSİL parke parlaklık korumasını inceltmeden uygulanacak olan alana eşit derecede sürün. Ovalamayın sadece kurumasını sağlayın .Sonradan cilalama işlemi yapmanıza gerek yok. Kuruyuncaya kadar yüzey üzerinde yürünmemelidir. Mat veya çok eskimiş yüzeylere iki kat daha fazla sürün. Aşırı aşınma nedeniyle parlaklık bir süre sonra azalırsa, BORSİL parke parlaklık korumasını yeniden inceltmeden temizlenmiş zemin üzerinde sürülebilir.

LÜTFEN DİKKAT EDİN :

Yüzey hassasiyetini test etmek için görünmeyen bir köşede mutlaka test ediniz. Ciddi göz tahrişine yol açar. Parke, laminat ve ahşap zeminler asla ıslak olarak temizlenmemeli, sadece  su hafif püskürtülerek silinmelidir. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, ambalajı veya etiketi saklayın. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. ÇOCUKLARDAN UZAK TUTUNUZ.

KULLANIM ALANI:

Parke, laminat, ahşap hol ve korunmuş ahşap tabanları. Cilalama yapmadan koruyucu bakım ve parlaklık sağlar. Kir tutmayı önler, çizilme ve aşınmaya karşı koruma sağlar. Eskimiş tabanları canlandırır.

Bilgi

Kargolama
Tüm siparişler en geç 2 iş günü içinde kargolanmaktadır. Kargolama işleminin ardından e-posta yoluyla kargo takip bilgileri size iletilmektedir. *Ücretsiz kargo için gereken şartlar ürün fiyatının altında belirtilmiştir.

Ölçekli Sipariş
Yüksek adetli sipariş ya da farklı ebatlarda sipariş verebilirsiniz. Bunun için bize yazabilirsiniz.

İade ve Değişim
Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız ya da farklı bir sorundan ötürü değiştirmek isterseniz lütfen bize ulaşın. Ayrıca iptal ve iade şartları için tıklayın

Yardım
+90 533 672 67 54
numaralı hattan  WhatsApp mesajı atabilir, bizi arayabilir ya da info@nanoborx.com‘a e-posta gönderebilirsiniz.

 

Parke Parlaklık Koruma (500 ML)

254,99₺ 219,82
Bunlara da göz at!
Sepet 0
Son Baktıklarınız 0
Favorilere Eklendi FAVORİLERİ GÖRÜNTÜLE