Kireç ve Pas Sökücü (500 ML)

262,55₺ 226,33 İndirim!

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz!

Pazaryeri Bağlantıları

Her zaman nanoborx.com daha avantajlı olacak, yine de diğer satış platformlarında bu ürünümüzü bulabilirsiniz

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Değerlendirme yaparak müşterilerimize yardımcı olmaya ne dersiniz?

Kireç ve Pas Sökücü (500 ML) için şimdi değerlendirme zamanı
Özellikler
Marka

Borsil

Miktar

500 ML, 800 ML, 1 LT, 5 LT

Açıklama

KULLANIM ALANI:

Banyonuzda bulunan küvetlerden, lavabolardan, duşlardan, klozetlerden, tuvaletlerden ve bataryalardan kireci, su lekelerini , pası , sabun artıklarını , kirli kenarları ve bunun gibi diğer kirleri hızlı bir şekilde derinlemesine temizler.

LÜTFEN DİKKAT EDİN:

Kireç ihtiva eden yüzeylerde, örn; doğal veya yapay taşlarda, asite hassas yüzeylerde, mermer, traverten terazo ve bazı granit çeşitlerinde kullanmayınız. Emaye kaplı yüzlerde etki sürelerini kısa tutunuz, fazla beklemeyiniz. Yüzey hassasiyetini test etmek için görünmeyen bir köşede mutlaka test ediniz. Ciddi göz tahrişine yol açar. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, ambalajı veya etiketi saklayın. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. ÇOCUKLARDAN UZAK TUTUNUZ.

KOLAY KOLLANIM:

Suyla inceltme yapmadan uygulanacak yüzeye püskürtme tabancası ile püskürtünüz veya bir yumuşak beze veya süngere sürerek uygulanacak alana sert bir şekilde uygulayın. Ardından 5-10 dakika bekleyiniz. İşlem sonunda temiz su ile yıkayınız.

Bilgi

Kargolama
Tüm siparişler en geç 2 iş günü içinde kargolanmaktadır. Kargolama işleminin ardından e-posta yoluyla kargo takip bilgileri size iletilmektedir. *Ücretsiz kargo için gereken şartlar ürün fiyatının altında belirtilmiştir.

Ölçekli Sipariş
Yüksek adetli sipariş ya da farklı ebatlarda sipariş verebilirsiniz. Bunun için bize yazabilirsiniz.

İade ve Değişim
Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız ya da farklı bir sorundan ötürü değiştirmek isterseniz lütfen bize ulaşın. Ayrıca iptal ve iade şartları için tıklayın

Yardım
+90 533 672 67 54
numaralı hattan  WhatsApp mesajı atabilir, bizi arayabilir ya da info@nanoborx.com‘a e-posta gönderebilirsiniz.

 

Kireç ve Pas Sökücü (500 ML)

262,55₺ 226,33
Bunlara da göz at!
Sepet 0
Son Baktıklarınız 0
Favorilere Eklendi FAVORİLERİ GÖRÜNTÜLE