Doğal Granit Temizleyici ve Bakımı (5 LT)

1.023,92₺ 882,68 İndirim!

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz!

Pazaryeri Bağlantıları

Her zaman nanoborx.com daha avantajlı olacak, yine de diğer satış platformlarında bu ürünümüzü bulabilirsiniz

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Değerlendirme yaparak müşterilerimize yardımcı olmaya ne dersiniz?

Doğal Granit Temizleyici ve Bakımı (5 LT) için şimdi değerlendirme zamanı
Özellikler
Marka

Borsil

Miktar

500 ML, 800 ML, 1 LT, 5 LT

Açıklama

KOLAY KULLANIM:

Bir kova içindeki (8-10lt) ılık suya  ¼ bardak (30 ml) ürünü ilave ediniz ve iyice karıştırınız. Bir sünger yardımı veya bez ile uygulanacak yüzeye eşit miktarda sürünüz. Kısa süre etki etmesini bekleyiniz. Daha sonra yüzeyi temiz bezle ( süngerle) siliniz. Parlaklık kendiliğinden oluşacaktır.

LÜTFEN DİKKAT EDİN:

Çok parlak yüzeylerdeki leke oluşumunu engellemek için temizleyicinin dozajını azaltınız. Yağlı ve kirli lekelerin tekrar oluşmasını engellemek için (örn: leke oluşumu) BORSİL Doğal Granit Temizleyici ve Bakımı kullanabilirsiniz.

Yüzey hassasiyetini test etmek için görünmeyen bir köşede mutlaka test ediniz. Ciddi göz tahrişine yol açar. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, ambalajı veya etiketi saklayın. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. ÇOCUKLARDAN UZAK TUTUNUZ.

KULLANIM ALANI:

İş yerlerindeki, mutfaklardaki, banyolardaki ve bütün oturulan mekanlarda bulunan doğal granitler için özel temizleme ve bakım ürünüdür. Zeminde, duvar kaplamasında, mutfak tezgahlarındaki granitten yağ ve kir tabakalarını derin ve temiz bir şekilde temizler. Dış mekan içinde uygundur. Özel olarak doğal taş granit için kombine edilmiş etki maddeleri tek bir işlemde graniti temizler ve bakımını yapar. Granitin kuruması engellenir ve böylelikle doğal güzelliğini uzun süre korunur.

Bilgi

Kargolama
Tüm siparişler en geç 2 iş günü içinde kargolanmaktadır. Kargolama işleminin ardından e-posta yoluyla kargo takip bilgileri size iletilmektedir. *Ücretsiz kargo için gereken şartlar ürün fiyatının altında belirtilmiştir.

Ölçekli Sipariş
Yüksek adetli sipariş ya da farklı ebatlarda sipariş verebilirsiniz. Bunun için bize yazabilirsiniz.

İade ve Değişim
Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız ya da farklı bir sorundan ötürü değiştirmek isterseniz lütfen bize ulaşın. Ayrıca iptal ve iade şartları için tıklayın

Yardım
+90 533 672 67 54
numaralı hattan  WhatsApp mesajı atabilir, bizi arayabilir ya da info@nanoborx.com‘a e-posta gönderebilirsiniz.

 

Doğal Granit Temizleyici ve Bakımı (5 LT)

1.023,92₺ 882,68
Bunlara da göz at!
Sepet 0
Son Baktıklarınız 0
Favorilere Eklendi FAVORİLERİ GÖRÜNTÜLE