Çimento Artığı Temizleyici (5 LT)

967,96₺ 834,44 İndirim!

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz!

Pazaryeri Bağlantıları

Her zaman nanoborx.com daha avantajlı olacak, yine de diğer satış platformlarında bu ürünümüzü bulabilirsiniz

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Değerlendirme yaparak müşterilerimize yardımcı olmaya ne dersiniz?

Çimento Artığı Temizleyici (5 LT) için şimdi değerlendirme zamanı
Özellikler
Marka

Borsil

Miktar

500 ML, 800 ML, 1 LT, 5 LT

Açıklama

KOLAY KULLANIM:

Süpürge ile uygulama yapılacak alanı süpürünüz. Derz dolgu maddesinin kurumasından sonra (2-3 gün) yüzeyi suyla hafif bir şekilde nemlendirin. BORSİL çimento artığı temizleyici ve kireç esaslı doğal taşlar için saf olarak püskürtün veya suyla incelterek ( maksimum 1:,5 oranında) bir süngerle uygulayın. Kısa süre etki etmesini bekleyin(kesinlikle kurumamalıdır). Bir sünger veya bez yardımı ile bol suyla sökülen artıkları temizleyiniz. İşlem sonunda yüzeyi bol su ile yıkayınız. Aşırı derecedeki kirlenmelerden işlemi tekrarlayabilirsiniz.

1 litre 20-30 m2 lik alana, yüzeyin emme kabiliyetine ve kirlilik derecesine göre yetebilir. Yağlı ve kirli lekelerden korumak için BORSİL çimento artığı temizleyici önerebiliriz. Ayrıca küçük yüzeylerin bakımı içinde BORSİL mermer temizleyici ve bakımı ürünü kullanılabilir.

LÜTFEN DİKKAT EDİN :

Yüzey hassasiyetini test etmek için görünmeyen bir köşede mutlaka test ediniz. Ciddi göz tahrişine yol açar. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, ambalajı veya etiketi saklayın. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin.ÇOCUKLARDAN UZAK TUTUNUZ.

KULLANIM ALANI:

Bildiğimiz, asit içeren çimento artığı temizleyicisi kullanılmayan seramik ve diğer yüzeylerdeki çimento artıklarını temizler. Asit içermez, kireç ihtiva eden doğal ve yapay taşlardan mermer, traverten taşından, granit ve terazo’dan, solnhofen plakarından ve aglo mermerinden çimento artıklarını, kireç tabakalarını ve kirleri zarar vermeden problemsiz bir şekilde temizler.

 

Bilgi

Kargolama
Tüm siparişler en geç 2 iş günü içinde kargolanmaktadır. Kargolama işleminin ardından e-posta yoluyla kargo takip bilgileri size iletilmektedir. *Ücretsiz kargo için gereken şartlar ürün fiyatının altında belirtilmiştir.

Ölçekli Sipariş
Yüksek adetli sipariş ya da farklı ebatlarda sipariş verebilirsiniz. Bunun için bize yazabilirsiniz.

İade ve Değişim
Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız ya da farklı bir sorundan ötürü değiştirmek isterseniz lütfen bize ulaşın. Ayrıca iptal ve iade şartları için tıklayın

Yardım
+90 533 672 67 54
numaralı hattan  WhatsApp mesajı atabilir, bizi arayabilir ya da info@nanoborx.com‘a e-posta gönderebilirsiniz.

 

Çimento Artığı Temizleyici (5 LT)

967,96₺ 834,44
Bunlara da göz at!
Sepet 0
Son Baktıklarınız 0
Favorilere Eklendi FAVORİLERİ GÖRÜNTÜLE