Manuel Şanzıman Yağ Performans Katkısı

382,37₺ 329,63 İndirim!

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz!

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Değerlendirme yaparak müşterilerimize yardımcı olmaya ne dersiniz?

Manuel Şanzıman Yağ Performans Katkısı için şimdi değerlendirme zamanı
Özellikler
Uyumlu Motor

Benzin, Dizel, Hibrid

Marka

NanoBorX

Miktar

300 ML

Açıklama

Manuel Şanzıman Yağ Performans Katkısı

MoS2 Katkısı tam sürtünme ve katma metal yüzeylerde dayanıklı bir yağlayıcı film oluşturur. Sürtünmeyi aşınmayı önler. Yüksek sıcaklığı düşürür. Şanzımanda daha pürüzsüz bir çalışma, daha yumuşak geçiş ve neredeyse aşınmaya maruz kalmayan bir performans elde edilir. Güvenilirlik ve sürtünme azaltıcı özellikleri önemli ölçüde artar.

Uygulama; Manuel ve diferansiyel şanzımanlar için, özellikle de yüksek termik yüklemelerde kullanılır. Ayrıca mekanik direksiyon sistemleri ve akslarda kullanılır. 50 gr ürün içeriği 2,5 litre şanzıman yağı için yeterlidir. Yağa eklendikten sonra çalışma ile birlikte tam karışım sağlanacaktır.Islak debriyajlı motosikletler ve otomatik şanzıman için uygun değildir.

Bilgi

Kargolama
Tüm siparişler en geç 2 iş günü içinde kargolanmaktadır. Kargolama işleminin ardından e-posta yoluyla kargo takip bilgileri size iletilmektedir. Ücret kargo için güncel tutarları öğrenmek için sepete ürün ekledikten sonra çıkan uyarıları kontrol ediniz.

Ölçekli Sipariş
Gördüğünüz ebatların dışında adetli paketleme ya da daha büyük çaplı sipariş istiyorsanız bize yazın ya da sepete ürün eklerken 12’nin katları şeklinde ekleyin.

İade ve Değişim
Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız ya da farklı bir sorundan ötürü değiştirmek isterseniz lütfen bize ulaşın. Ayrıca iptal ve iade şartları için tıklayın

Yardım
+90 533 672 67 54
numaralı hattan  WhatsApp mesajı atabilir, bizi arayabilir ya da [email protected]‘a e-posta gönderebilirsiniz.

 

Manuel Şanzıman Yağ Performans Katkısı

382,37₺ 329,63
Bunlara da göz at!

Sepet 0

Son Baktıklarınız 0

Favorilere Eklendi FAVORİLERİ GÖRÜNTÜLE