LPG Valf Dengeleyici

322,17₺ 277,73 İndirim!

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz!

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Değerlendirme yaparak müşterilerimize yardımcı olmaya ne dersiniz?

LPG Valf Dengeleyici için şimdi değerlendirme zamanı
Özellikler
Uyumlu Motor

Benzin, Dizel

Marka

NanoBorX

Miktar

300 ML

Açıklama

LPG Valf Dengeleyici

Motorun supaplarını korur ve silindir kapağında aşırı ısınma olmasını önler. Seçilen katkı bileşimi sayesinde optimum yağlama ve temiz yanma sağlanır. Bu sayede pahalı onarımlar ve motor hasarları önlenir. Aracın permorfansını kalıcı yapar ve kompresyon kayıplarını önler. Gazlı araçlar için supap koruması metalik organik içerikler içermez ve kat. konvertörleri olumsuz etkilemez. Gazla çalışan (CNG/LPG) araçlar için özel geliştirilmiştir. Sürekli kullanılabilir. Kat. konvertör ve turbo uyumlu. Doğrudan dozaj düzeneğinin haznesine eklenir. Piyasada bulunan tüm dozaj üniteleri için uygun. NANOBORX vakumla çalışan dozaj düzeneklerinde dakikada 6 ile 98 damla öneriyor.

Tüm benzinli motorlar için uygun – Marş esnasında benzin gerektiren gazlı araçlarda yakıt katkısı olarak. Kat. konvertör uyumlu. Yakıta ekleyin ve her yakıt alımında ekleyin. Benzinli motorları işletimden almadan önce koruyucu olarakta kullanılabilir. 300 ml LPG katığı dozajlama düzeneği bulunmayan araçlar için yakit deposuna eklenerek kullanılır. 50 It yakıt için yeterlidir.

 

Bilgi

Kargolama
Tüm siparişler en geç 2 iş günü içinde kargolanmaktadır. Kargolama işleminin ardından e-posta yoluyla kargo takip bilgileri size iletilmektedir. Ücret kargo için güncel tutarları öğrenmek için sepete ürün ekledikten sonra çıkan uyarıları kontrol ediniz.

Ölçekli Sipariş
Gördüğünüz ebatların dışında adetli paketleme ya da daha büyük çaplı sipariş istiyorsanız bize yazın ya da sepete ürün eklerken 12’nin katları şeklinde ekleyin.

İade ve Değişim
Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız ya da farklı bir sorundan ötürü değiştirmek isterseniz lütfen bize ulaşın. Ayrıca iptal ve iade şartları için tıklayın

Yardım
+90 533 672 67 54
numaralı hattan  WhatsApp mesajı atabilir, bizi arayabilir ya da [email protected]‘a e-posta gönderebilirsiniz.

 

LPG Valf Dengeleyici

322,17₺ 277,73
Bunlara da göz at!

Sepet 0

Son Baktıklarınız 10

Favorilere Eklendi FAVORİLERİ GÖRÜNTÜLE