Duman Önleyici Yağ Katkısı

419,72₺ 361,82 İndirim!

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz!

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Değerlendirme yaparak müşterilerimize yardımcı olmaya ne dersiniz?

Duman Önleyici Yağ Katkısı için şimdi değerlendirme zamanı
Özellikler
Uyumlu Motor

Benzin, Dizel, Hibrid

Marka

NanoBorX

Miktar

300 ML

Açıklama

Duman Önleyici Yağ Katkısı

Yağ siyah duman önleyici segman ve supap kılavuzundan kaynaklanan yağ tüketimlerini azaltır. Mavi duman oluşumunu ve yağ buharını engeller ve motor yağının viskozite kaybını iyileştirir. Yağ duman önleyici motor kompresyonunu artırır ve motor sesini azaltır. Katalitik konvertörün çalışma ömrünü uzatır. Dizel araçlardaki siyah (kara) duman atmayı önler. Benzinli araçlardaki beyaz duman atmayı önler. Segman ve supap kılavuzlarından yağ kaçaklarının (tüketimini) azaltır. Egzozdaki mavi dumanı engeller. Viskozite düşüşünü engeller. Aşınmalara karşı korur.

Uygulama; Benzinli ve dizel motorlarda her türlü motor yağı ile kullanılabilir. Yeni yağ değişiminden sonra motor sıcak iken ya da yağ performansının yüksek olduğu 2 değişim arasında kullanılması tavsiye edilir. Ambalaj içeriği 4-6 litre motor yağı için yeterlidir. Motor yağına % 10’dan fazla oranda ilave etmeyiniz. Yağ tüketimi yüksek ise her yağ değişiminde kullanılabilir. Uyarı: Islak debriyajlı motosikletlerde kullanımı uygun değildir.

Bilgi

Kargolama
Tüm siparişler en geç 2 iş günü içinde kargolanmaktadır. Kargolama işleminin ardından e-posta yoluyla kargo takip bilgileri size iletilmektedir. Ücret kargo için güncel tutarları öğrenmek için sepete ürün ekledikten sonra çıkan uyarıları kontrol ediniz.

Ölçekli Sipariş
Gördüğünüz ebatların dışında adetli paketleme ya da daha büyük çaplı sipariş istiyorsanız bize yazın ya da sepete ürün eklerken 12’nin katları şeklinde ekleyin.

İade ve Değişim
Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız ya da farklı bir sorundan ötürü değiştirmek isterseniz lütfen bize ulaşın. Ayrıca iptal ve iade şartları için tıklayın

Yardım
+90 533 672 67 54
numaralı hattan  WhatsApp mesajı atabilir, bizi arayabilir ya da [email protected]‘a e-posta gönderebilirsiniz.

 

Duman Önleyici Yağ Katkısı

419,72₺ 361,82
Bunlara da göz at!

Sepet 0

Son Baktıklarınız 0

Favorilere Eklendi FAVORİLERİ GÖRÜNTÜLE