İndirim!

NanoBorTex Dizel Yakıt Sistemi ve Enjektör Temizleyici (600 ML)

440,00₺ 379,31

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz!

 
Kargoya Teslim Süresi: 1 gün
Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Değerlendirme yaparak müşterilerimize yardımcı olmaya ne dersiniz?

NanoBorTex Dizel Yakıt Sistemi ve Enjektör Temizleyici (600 ML) için şimdi değerlendirme zamanı
Özellikler
Marka

NanoBorTex

Uyumlu Motor

Dizel

Açıklama

Dizel Yakıt Sistemi ve Enjektör Temizleyici

Dizel sistemindeki ve yanma odasındaki kurumu temizler ve yeniden oluşmasını engeller. Dizek enjeksiyon sisteminin tüm parçalarını korur. Enjektör iğnelerinin sıkışmasını ve reçine tutmasını önler. Setan sayısını yükseltir ve dizel yakıtın tutuşmasını iyileştirir. Motorun normal çalışmasını sağlar. Tüm yakıt sistemini korozyondan ve aşınmadan korur. Egzoz gazı değerlerini ve motorun performansını optimum hale getirir. Motorlar temiz olduğunda yakıt tütetimi ve zararlı madde emisyonu düşer.

Kullanım Alanı; Dizel partikül filtresine sahip olan/olmayan tüm dizel motorlar için uygun (hem önleyici, hem sorun giderici). Turbo uyumlu Doğrudan yakıt deposuna eklenir. Tüm dizel ve biyodizel yakıtlarına yüzde yüz uygun. 55 l. yakıt için 300 ml yeterlidir. (dozaj 1:300). Etkisi 2.000 km’ye kadar sürer. 55.l. ve üzeri yakıt için 600 ml yeterlidir. (dozaj 1:300). Etkisi 2.000 km’ye kadar sürer

Deutch:

Diesel Systemreiniger

Nanobortex Diesel Additiv ist Speziell für Kraftstoffsysteme entwickelt worden. Für alle Dieselmotoren und -Maschinen mit oder ohne Dieselpartikel Filter (DPF) geeignet – Präventiv oder zur Problembehandlung verwendbar. Verträglich mit allen üblichen Diesel- und Biodiesel-Kraftstoffen.

Es entfernt Teer, Verbrennungsrückstände und Ablagerungen von den Einspritzdüsen. Gleichzeitig schmiert es das Kraftstoffsystem und schützt es vor Verschleiß und Korrosion. Verhindert das Festbrennen und verharzen von Düsennadeln. Es enthält Bor- Moleküle die den Cetanwert des Kraftstoffes erhöhen und dadurch die Motorkraft relativ steigern. Verbessert die Zündwilligkeit des Kraftstoffes. Sorgt für ruhigen Motorlauf. Optimiert die AU Werte und die Leistungsfähigkeit des Motors.

Eigenschaften und Vorteile 

 • Reinigt und schützt  Einspritz- und Ventilsysteme
 • Reinigt und schützt Einspritzpumpe und Injektoren
 • Entfernt Teer und Verbrennungsrückstände
 • Optimale Verbrennung und Motorleistung
 • Senkt den Kraftstoffverbrauch
 • Sorgt für einen ruhigeren Motorlauf
 • Reinigt und schützt AGR Systeme und Partikel Filter
 • Verringert schädliche Abgase, somit umweltfreundlicher
 • Beseitigt Startschwierigkeiten und Unrunden Motorlauf
 • Erhöht die Performance des Motors

Gebrauchsanleitung

 • Flasche 15 bis 20 sek. gut schütteln
 • Füllen Sie die Flasche in den vollen Tank
 • 300ml Additive bis 55 Liter Kraftstoff
 • 600ml Additive ab 55 Liter Kraftstoff

Optimale Wirkung bei widerholter Verwendung

Bilgi

Kargolama
Tüm siparişler en geç 2 iş günü içinde kargolanmaktadır. Kargolama işleminin ardından e-posta yoluyla kargo takip bilgileri size iletilmektedir. Ücret kargo için güncel tutarları öğrenmek için sepete ürün ekledikten sonra çıkan uyarıları kontrol ediniz.

Ölçekli Sipariş
Gördüğünüz ebatların dışında adetli paketleme ya da daha büyük çaplı sipariş istiyorsanız bize yazın ya da sepete ürün eklerken 12’nin katları şeklinde ekleyin.

İade ve Değişim
Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız ya da farklı bir sorundan ötürü değiştirmek isterseniz lütfen bize ulaşın. Ayrıca iptal ve iade şartları için tıklayın

Yardım
+90 533 672 67 54
numaralı hattan  WhatsApp mesajı atabilir, bizi arayabilir ya da [email protected]‘a e-posta gönderebilirsiniz.

 

NanoBorTex Dizel Yakıt Sistemi ve Enjektör Temizleyici (600 ML)

440,00₺ 379,31

Sepet 0

Son Baktıklarınız 0

HESABIM
Favoriler

Giriş

Hesap oluştur


Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Parola Sıfırlama

Şifreni mi unuttun? lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.


Favorilere Eklendi FAVORİLERİ GÖRÜNTÜLE