Ceramic Motor Yağ Katığı

436,55₺ 376,33 İndirim!

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz!

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Değerlendirme yaparak müşterilerimize yardımcı olmaya ne dersiniz?

Ceramic Motor Yağ Katığı için şimdi değerlendirme zamanı
Özellikler
Uyumlu Motor

Benzin, Dizel, Hibrid

Marka

NanoBorX

Açıklama

NanoBorX Ceramic Motor Yağ Katığı

Kullanım Özellikleri ve Faydaları

İleri teknoloji mikro seramik katı yağlayıcı tanecikleri ve kimyasal aşınma önleyici içermektedir. 0.5 mikrondan küçük katı yağlayıcı partikülleri ile yağ filtresinde düzenli akışı garanti eder. Nanobortex seramik motor yağ katkısı, kimyasal ve termik bakımdan dayanıklı seramik bileşikler sayesinde sürtünmeyi ve aşınmayı azaltır. Yağ kalıntılarına karşı metal yüzeyleri korur. Yakıt tüketimini azaltır, motor ömrünü uzatır. Düşük viskozitesi sayesinde benzinli ve dizel motorlarda yakıt tüketimini azaltır.

İçeriği

Seçilmiş baz yağlardan elde edilen altıgen bor nitrür (BN) bazlı mikro seramik katı yağlayıcı süspansiyon içerir. PTFE ve TEFLON gibi motora zararlı maddeler içermez.

Kullanıldığı Yerler ve Kullanım Şekli

Motorlar, manuel şanzımanlar, pompalar ve kompresörler için uygundur. İlgili yağa eklenildiğinde kendinden yağlayıcı özelliğe sahiptir. 300 ML seramik katkı, 5 litre motor yağına yeterlidir. 50.000 km’ye kadar uzun süreli etki sağlar. 100.000 km’ye kadar olan motorlarda daha etkilidir. Kullanmadan önce iyice çalkalayın.

Bilgi

Kargolama
Tüm siparişler en geç 2 iş günü içinde kargolanmaktadır. Kargolama işleminin ardından e-posta yoluyla kargo takip bilgileri size iletilmektedir. Ücret kargo için güncel tutarları öğrenmek için sepete ürün ekledikten sonra çıkan uyarıları kontrol ediniz.

Ölçekli Sipariş
Gördüğünüz ebatların dışında adetli paketleme ya da daha büyük çaplı sipariş istiyorsanız bize yazın ya da sepete ürün eklerken 12’nin katları şeklinde ekleyin.

İade ve Değişim
Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız ya da farklı bir sorundan ötürü değiştirmek isterseniz lütfen bize ulaşın. Ayrıca iptal ve iade şartları için tıklayın

Yardım
+90 533 672 67 54
numaralı hattan  WhatsApp mesajı atabilir, bizi arayabilir ya da [email protected]‘a e-posta gönderebilirsiniz.

 

Ceramic Motor Yağ Katığı

436,55₺ 376,33
Bunlara da göz at!

Sepet 0

Son Baktıklarınız 0

Favorilere Eklendi FAVORİLERİ GÖRÜNTÜLE