Fuarlar
Posted in

Ankara İl Tanıtım Günleri Karma Fuarı

Posted in

Ankara il Tanıtım Günleri Karma Fuarı 2011 Mayıs

NanoBorX 18-22 Mayıs Tarihleri Arasında Ankara Kültür Merkezinde Yapılan Yozgat Tanıtım Günleri Karma Fuarına Katıldı.
NanoBorX 18-22 Mayıs Tarihleri Arasında Ankara Kültür Merkezinde Yapılan Yozgat Tanıtım Günleri Karma Fuarına Katıldı. Açılışını Başbakan Yardımcısı, Devlet Bakanı Sn.Cemil Çiçek’in Yaptığı Bölge Milletvekilleri, Yozgat Valisi Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yusuf Başer, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Bir Çok Siyaset Ve Sanat Dünyasından Davetli Ve Katılımcının Yanı sıra Binlerce Ankaralının Ziyaret Ettiği Karma Fuarda NanoBorX Standı İlgi Odağı Oldu. Sn. Cemil Çiçek Yerli Ve Önemli Madenimiz Bor Madeninin Endüstriye Nanoteknoloji İle Bu Kalitede Kazandırılmış Olmasından Duyduğu Memnuniyeti Ziyaretlerinde Dile Getirdi. Ankara Bölge Müdürlüğümüzün Organize Ettiği Fuarda Bölge Bayileri Ve Kullanıcılara Detaylı Bilgiler Verildi.

 

Join the conversation

Sepet 0

Son Baktıklarınız 0

HESABIM
Favoriler

Giriş

Hesap oluştur


Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Parola Sıfırlama

Şifreni mi unuttun? lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.