Fuarlar
Posted in

5. Uluslararası MultiFest Fuarı (2011)

Posted in

5. Uluslararası MultiFest Fuarı

NANO BORX, BU YIL 5.’si DÜZENLENEN ULUSLARARASI MULTİFESTİJN KÜLTÜR FUARI’NDA İLGİ ODAĞI OLDU. 2-5 Haziran tarihleri arasında yapılan Uluslararası Multifestijn 2011 Fuarı’nın açılışını 11 ülke Büyük Elçileri yaptı, 50 bin ziyaretçi gezdi.

Uluslararası Kültür Fuarı MultiFestiijn’in düzenlendiği Brabanthallen Fuar Merkezi; mimari, donanım, teknik ve lojistik özellikleriyle ülkenin en görkemli fuar ve kongre alanında yapıldı.

Toplam 40.000m2 alan üzerine kurulu fuar alanında NanoBorX Kılınçlar Otomotiv ürünlerimizi iki ayrı standa sundu.

116 ayrı standın yer aldığı fuarda NanoBorx’in yanısıra büyük firma ve markalar yer aldı. Şirketimiz adına dış ticaret bölümünden Betül Karaağaç’ın katıldığı fuarda Kılınçlar otomotiv yönetim kurulu başkanının yanısıra genel koordinatör Recep Boylu, yönetim kurulu üyeleri ve 8 şube başkan ve çalışanları katıldı.

Yaklaşık 105 BİN kişinin ziyaret ettiği 4 gün süren fuarda stantlarımıza yerli yabancı 10 bin ziyaretçi uğradı. Türkiye’den tarihi karakterlerin ve mehteranın yer aldığı fuarda “öz kültürümüze dönük değerlerimizin de katıldığı 2011 Multifestijnde Nasrettin Hoca’dan, Hacivat Karagöze, sanatçı Dursun Ali Erzincanlı’dan, mehterana kadar birçok karakter standımızda gösteri yaptı.

Hollandanın dışında Afganistan, Fransa, Mısır, Belçika, Kazakistan, Surinam, Bosna Hersek, Azerbaycan, Irak ve Afrika ülkelerinden ziyaretçi ve bayilik görüşmeleri yapıldı. Türk büyük elçimizin yanısıra 11 ülke büyük elçileri de NanoBorx’i yakından inceledi.

Join the conversation

Bunlara da göz at!
Sepet 0
Son Baktıklarınız 0