Nanoborx Balata ve Oto Parça Temizleyici 500 ML x6 Adet (%5 İndirimli)

767,66₺ 661,77 İndirim!

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz!

Açıklama

Yağı, gresi ve kiri artıksız temizler. Montaj işini kolaylaştırır, temiz ve güvenli bir sonuç verir.  İşlenen parçada yağ ve artık  bırakmaz. Yüksek nüfuz etme özelliği ile kontrollü ve iz bırakmadan buharlaşır.

Otomobillerde ve birçok endüstride küçük parçaları temizlemek ve yağdan arındırmak için kullanılan universal temizleyicidir. Frenler, debriyajlar, şanzımanlar, montaj ve onarım çalışmalarında kullanılır. Zemin kaplamalarından, kumaşlardan ve döşemelerden yağ ve gres lekelerini çıkarır.

Bilgi

Kargolama
Tüm siparişler en geç 2 iş günü içinde kargolanmaktadır. Kargolama işleminin ardından e-posta yoluyla kargo takip bilgileri size iletilmektedir. Ücret kargo için güncel tutarları öğrenmek için sepete ürün ekledikten sonra çıkan uyarıları kontrol ediniz.

Ölçekli Sipariş
Gördüğünüz ebatların dışında adetli paketleme ya da daha büyük çaplı sipariş istiyorsanız bize yazın ya da sepete ürün eklerken 12’nin katları şeklinde ekleyin.

İade ve Değişim
Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız ya da farklı bir sorundan ötürü değiştirmek isterseniz lütfen bize ulaşın. Ayrıca iptal ve iade şartları için tıklayın

Yardım
+90 533 672 67 54
numaralı hattan  WhatsApp mesajı atabilir, bizi arayabilir ya da [email protected]‘a e-posta gönderebilirsiniz.

 

Nanoborx Balata ve Oto Parça Temizleyici 500 ML x6 Adet (%5 İndirimli)

767,66₺ 661,77
Bunlara da göz at!

Sepet 0

Son Baktıklarınız 0

Favorilere Eklendi FAVORİLERİ GÖRÜNTÜLE