Nanobortex Hidrolik Sistem Yağ Katkısı 300 ML

334,21₺ 288,11 İndirim!

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz!

Açıklama

Hidrolik sistemlerde o ring gibi sızdırmazlık malzemelerini korur. Sürtünmeyi azaltır ve geri kaymayı efekti önler. Yağ sıcaklığını düşürür yağın eskimesini yavaşlatır.

Hidrolik sistemin bileşenlerine optimum koruma sağlar. Hidrolik sistemleri korozyona, köpük, çamur oluşumuna ve birikintilerine karşı korur. Aşınmayı en aza indirerek onarım riskini azaltır ve işletme maliyetlerini düşürür.

Uygulama

Sanayi, inşaat ve ticari taşıtlardaki hidrolik sistemlerin yanı sıra tarım ve ormancılık için kullanılan araçlar içindir. Hidrolik yağı ile karıştırın. Koruyucu olarak kullanıldığında %2 ile %4 arasında sorunu giderme amacıyla kullanıldığındaysa %4 ile %8 oranında ekleyin.

HEPG, HETG veya HEES’e göre biyolojik olarak bozulabilir hidrolik yağlarına ile merkezi hidrolik sistem yağlarına veya fren hidroliğine sahip sistemlere uygun değildir.

Bilgi

Kargolama
Tüm siparişler en geç 2 iş günü içinde kargolanmaktadır. Kargolama işleminin ardından e-posta yoluyla kargo takip bilgileri size iletilmektedir. Ücret kargo için güncel tutarları öğrenmek için sepete ürün ekledikten sonra çıkan uyarıları kontrol ediniz.

Ölçekli Sipariş
Gördüğünüz ebatların dışında adetli paketleme ya da daha büyük çaplı sipariş istiyorsanız bize yazın ya da sepete ürün eklerken 12’nin katları şeklinde ekleyin.

İade ve Değişim
Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız ya da farklı bir sorundan ötürü değiştirmek isterseniz lütfen bize ulaşın. Ayrıca iptal ve iade şartları için tıklayın

Yardım
+90 533 672 67 54
numaralı hattan  WhatsApp mesajı atabilir, bizi arayabilir ya da [email protected]‘a e-posta gönderebilirsiniz.

 

Nanobortex Hidrolik Sistem Yağ Katkısı 300 ML

334,21₺ 288,11
Bunlara da göz at!

Sepet 0

Son Baktıklarınız 0

Favorilere Eklendi FAVORİLERİ GÖRÜNTÜLE