Nanoborx 5W-30 Top Tough Engine Oil 20 L

0,00

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz!

Açıklama

NANOBORX 5W30, sentetik baz yağları ve ileri teknoloji performans katkı maddeleri ile hazırlanmış dört mevsim kullanılabilen tam sentetik motor yağıdır.

Tüm LPG, benzinli ve dizel araçlar için uygundur. İçerdiği akıllı moleküller ile motor yüzeylerine bağlanarak aşınmaya karşı ek bir koruma tabakası oluşturur ve her türlü çalışma koşulunda performansını yitirmez. Yüksek viskozite indeksinden dolayı yırtınmaya karşı yüksek dirence sahiptir.

-Yakıt ekonomisi sağlar.

-Sürtünmeyi azaltarak yüksek motor performansı sağlar.

-Yüksel termal kararlılık ve oksidasyona karşı mükemmel koruma sağlar.

-Üst seviyede tortu ve kurum kontrolü sağlar.

Bilgi

Kargolama
Tüm siparişler en geç 2 iş günü içinde kargolanmaktadır. Kargolama işleminin ardından e-posta yoluyla kargo takip bilgileri size iletilmektedir. Ücret kargo için güncel tutarları öğrenmek için sepete ürün ekledikten sonra çıkan uyarıları kontrol ediniz.

Ölçekli Sipariş
Gördüğünüz ebatların dışında adetli paketleme ya da daha büyük çaplı sipariş istiyorsanız bize yazın ya da sepete ürün eklerken 12’nin katları şeklinde ekleyin.

İade ve Değişim
Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız ya da farklı bir sorundan ötürü değiştirmek isterseniz lütfen bize ulaşın. Ayrıca iptal ve iade şartları için tıklayın

Yardım
+90 533 672 67 54
numaralı hattan  WhatsApp mesajı atabilir, bizi arayabilir ya da [email protected]‘a e-posta gönderebilirsiniz.

 

Nanoborx 5W-30 Top Tough Engine Oil 20 L

0,00
Bunlara da göz at!

Sepet 0

Son Baktıklarınız 0

Favorilere Eklendi FAVORİLERİ GÖRÜNTÜLE